XII Akademickie Targi Pracy, 26 IV

Bardzo serdecznie zapraszamy na XII edycję Akademickich Targów Pracy, które odbędą się 26 kwietnia 2017 r. (środa) w hali Expo w godz. 10:00-16:00, wstęp wolny. Tego dnia będzie możliwość zapoznania się z ofertami staży, praktyk i pracy blisko 120 wystawców. ZAPISY NA SZKOLENIA NADAL TRWAJĄ!

Szczegóły na stronie:
atp.lodz.pl/Dla%20studentow%20i%20absolwentow/Szkolenia

Wszystkich studentów i absolwentów zachęcamy do odwiedzenia Strefy Doradczej, w której będzie możliwość sprawdzenia swojego CV i listu motywacyjnego  oraz zrobienia profesjonalnego zdjęcia.
=> atp.lodz.pl/Dla%20studentow%20i%20absolwentow/Poradnik%20ATP%202017

Gościem specjalnym tegorocznej edycji ATP 2017 będzie Marcin Prokop, który poprowadzi wykład pod tytułem: Co to jest „marka osobista” i jak ją budować?
=> atp.lodz.pl/OpisSzkolenia/231

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową: www.atp.lodz.pl oraz na nasz profil na facebooku: www.facebook.com/ATP.Lodz/?fref=ts.

Do zobaczenia
Organizatorzy ATP 2017

W związku z Akademickimi Targami Pracy Dziekan Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności ogłasza GODZINY DZIEKAŃSKIE w dniu 26 kwietnia 2017 r. (środa) w godzinach 12.00-16.00 dla studentów III roku studiów I stopnia oraz dla studentów I i II roku studiów II stopnia.

UWAGA!
Godziny dziekańskie nie dotyczą studentów I i II roku studiów I stopnia.

towaroznastwo