V Sesja Młodych Mikrobiologów Środowiska Łódzkiego

Instytut Mikrobiologii, Biotechnologii i Immunologii Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego oraz Polskie Towarzystwo Mikrobiologów, Oddział Terenowy w Łodzi, serdecznie zapraszają studentów i doktorantów do udziału w V Sesji Młodych Mikrobiologów Środowiska Łódzkiego, która odbędzie się 10. czerwca 2022 roku na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Pomorskiej 141/143 – wejście od ul. Matejki (budynek D, aula D) w Łodzi.

Na konferencji uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje osiągnięcia naukowe w trzech panelach tematycznych:

• mikrobiologia środowiskowa
  • ogólna mikrobiologia w medycynie
  • mikrobiologia w przemyśle

Za najlepsze wystąpienia w sesji ustnej oraz posterowej przewidziane są nagrody.
Rejestracja, poprzez formularz zgłoszeniowy trwa do 20. maja 2022. Abstrakty (wzór do pobrania), po wypełnieniu formularza należy przesłać na adres: sesja.mikrobiologow@biol.uni.lodz.pl, w formacie .doc lub .docx, zatytułowane: Imię Nazwisko_Panel tematyczny. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Pytania prosimy kierować na adres e-mailowy sesja.mikrobiologow@biol.uni.lodz.pl.