ATP zbliżają się wielkimi krokami (25 IV)

Już 25 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00 rozpocznie się XIII edycja największych targów pracy w Polsce - Akademickich Targów Pracy. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się jak co roku w hali Expo mieszczącej się na al. Politechniki 4.
Również w tej edycji studenci i absolwenci łódzkich uczelni będą mieli możliwość sprawdzenia swojego CV oraz listu motywacyjnego w specjalnie utworzonej Strefie Doradczej. Uczestnicy, w dniu Targów mogą również wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach, na które zapisy już ruszyły - otwórz stronę. Dodatkowo w tej edycji przewidziane jest spotkanie z niezwykłym gościem - Panią Dorotą Wellman, na które zapisy ruszają już od 16 kwietnia - otwórz stronę.

Nad sukcesem Targów pracuje wiele organizacji. Są to: Politechnika Łódzka, Urząd Miasta Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Board of European Students of Technology PŁ, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej, Erasmus Student Network – European Youth Exchange Łódź, a także Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience.

W tegorocznej edycji Sponsorami ATP zostali: ABB, Ericsson, Euroglas, Exaco, Grupa Tubądzin, Pracuj.pl, Procter & Gamble, Transition Technologies S.A..