Central European Congress of Life Sciences EUROBIOTECH, Kraków, 11-14 IX 2017

Zapraszamy do Krakowa, gdzie w dniach 11 – 14 września 2017 r. odbędzie się 6 edycja Central European Congress of Life Sciences EUROBIOTECH, którego organizatorami są: Komitet Biotechnologii PAN, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Polska Federacja Biotechnologii oraz Targi w Krakowie.

Wśród wykładowców dwóch noblistów: Prof. Ada Yonath oraz Prof. Robert Huber a także inni wybitni naukowcy: Prof. Emmanuelle Charpentier, Prof. Krzysztof Bankiewicz, Prof. Mauro Giacca, Prof. Jonathan Heddle, Prof. Jonathan Kimmelman, Prof. Abhay Pandit, Prof. Nikolaus Rajewsky, Prof. Magdalena Zernicka-Goetz.

W programie 24 sesje naukowe, obejmujące wszystkie kolory biotechnologii i wystawa towarzysząca wraz z wydzieloną Strefą Transferu Technologii. Równolegle planowana jest sesja studencka.

• BIOFARMACEUTYKI
  • DIAGNOSTYKA
  • BIOMATERIAŁY
  • KOMÓRKI MACIERZYSTE
  • PODWÓJNE ZASTOSOWANIE BIOTECHNOLOGII
  • ŻYWNOŚĆ I PASZE
  • NOWOŚĆ: sesja poświęcona symbiozie sztuki i biotechnologii

Program i więcej informacji na stronie: eurobiotech.krakow.pl

Jeśli chcą Państwo wziąć aktywny udział w konferencji zachęcamy do zgłoszenia oraz nadsyłania abstraktów!
Termin nadsyłania abstraktów: 16 czerwca 2017
PRZEŚLIJ ABSTRAKT

Zarejestrowani uczestnicy za dodatkową opłatą mają możliwość publikacji artykułu w czasopiśmie Acta Biochimica Polonica.
Więcej informacji na stronie: eurobiotech.krakow.pl/abstracts/article

Zapraszamy do rejestracji!
ZAREJESTRUJ SIĘ!

Kongres odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.