+

75lat.p.lodz.pl
WikampFb

 
 

IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania”

A+ / A-

Pragniemy Państwu gorąco polecić Międzynarodową Konferencję Naukową „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania”,  która odbędzie się w dniach 26-27 marca 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Krzyżowej. Konferencja „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania” pozwala na nieskrępowaną wymianę naukowych opinii, tez oraz wyników badań, pomaga budować doświadczenie naukowe, rozwijać własny warsztat oraz obserwować metody badawcze innych naukowców. Umożliwia wzajemne przenikanie się stanowisk wielu ośrodków badawczych, pozwalając na ciągłą ewolucję nauki.

Zgłoszenia można przesyłać do 22.02.2019 r., opłaty należy dokonać w terminie do 01.03.2019 r.
FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zakres tematyczny Konferencji obejmuje takie zagadnienia, jak:

 • Agroekologia
 • Produkcja roślinna
 • Produkcja zwierzęca
 • Agroenergetyka
 • Przechowalnictwo płodów rolnych
 • Przetwórstwo płodów rolnych
 • Agromechatronika
 • Inżynieria rolnicza
 • Rolnictwo precyzyjne
 • Perspektywy rozwoju rolnictwa
 • Współczesne rolnictwo

Celem Konferencji jest integracja środowiska naukowego oraz stworzenie platformy do budowy interdyscyplinarnych zespołów badawczych. Udział w Konferencji to również znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku a także rozwijania umiejętności prezentacyjnych, w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Miejscem spotkań, obrad i zakwaterowania podczas trwania konferencji jest wspaniale położony kompleks szkoleniowo-konferencyjno-wypoczynkowy w Krzyżowej. Spichlerz, XVIII-wieczny pałac i budynki skupione wokół dziedzińca tworzą niepowtarzalną atmosferę, a lokalizacja na wsi zapewnia ciszę i spokój oraz kontakt z naturą. Każdy znajdzie tu dla siebie zarówno odpowiednią formę wypoczynku, jak i komfortowe warunki pracy. Retrospektywnie odnowiony dworek posiada doskonałe wyposażenie techniczne i niebanalną bazę noclegową ze wspaniałym zapleczem gastronomicznym. Wykłady, prelekcje, a także liczne i burzliwe dyskusje kuluarowe koordynowane są wsparciem profesjonalnych organizatorów i wykwalifikowanej obsługi, dbającej o wszelkie wygody i potrzeby szanownych Uczestników. Do dyspozycji gości jest także parking oraz bogaty wachlarz multimedialnych udogodnień. Malownicza okolica zachęca do nastrojowych spacerów, wspomagających zarówno naukowy namysł, jak i takież kontakty między naukowcami.

Konferencja „Rolnictwo XXI wieku – problemy i wyzwania” daje szerokie możliwości rozwoju naukowego poprzez liczne kontakty z przedstawicielami wielu ośrodków badawczych oraz wzajemną inspirację uczestników dzięki licznym spotkaniom w formie paneli dyskusyjnych, a także ciekawych i niebanalnych mitingów integracyjnych, połączonych z występami artystycznymi.

Komunikat konferencyjny oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie konferencji


Polecamy

 

 

 

bacaif

 

 

bacaif

 

sk

 

sk

 

Jednostki