+

WikampFb

 
 

Konkurs „Nowe trendy w DIETETYCE – wygraj kurs online!”

A+ / A-

Akademia Dietetyki ogłasza ogólnopolski konkurs na najciekawszy artykuł popularnonaukowy poświęcony naukom o żywieniu człowieka i dietetyce. 

 Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy absolwentów studiów I stopnia, absolwentów i studentów studiów II stopnia kierunku dietetyka, technologia żywności, biotechnologia, fizjoterapia, wychowanie fizyczne oraz innych pokrewnych kierunków studiów.

Celem konkursu jest wsparcie młodych specjalistów związanych z nauką o żywności i żywieniu, dając im możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z dietetyki z obszaru swoich zainteresowań. Ponadto konkurs ma na celu zachęcenie absolwentów studiów do rozwoju w obszarze pisania pracy poglądowej z rzetelnych, wiarygodnych źródeł.

Zadaniem konkursowym jest napisanie ciekawego artykułu popularnonaukowego z zakresu dietetyki, bądź nauk o żywieniu człowieka, na temat wybrany przez autora. Do konkursu będą przyjmowane prace w języku polskim, o objętości od 4 do 6 tysięcy znaków (bez spacji). Artykuły muszą być napisane zgodnie z zasadami tworzenia pracy poglądowej. Autor musi w niej zawrzeć piśmiennictwo, natomiast może umieścić tabele, wykresy i schematy.
Zgłoszenia do konkursu można przesyłać już od 8 grudnia 2016. Pracę konkursową z wypełnionym Formularzem Zgłoszeniowym (pobierz plik) i skanem dyplomu ukończenia studiów można nadsyłać do 8 lutego 2017 r.

Autorzy najlepszych i najciekawszych artykułów zostaną nagrodzeni specjalistycznym kursem online Akademię Dietetyki dostępnym na platformie www.kursdietetyki.pl oraz zestawem 7 plansz edukacyjnych.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na portalu.
Pracę konkursową należy wysłać na adres kursyonline@akademiadietetyki.pl.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem (pobierz plik), w którym zawarliśmy wszelkie szczegóły dotyczące naszego konkursu.

 


Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności

Polecamy

bacaif

sk

 

sk

 

bacaif

 

sk

 

Jednostki