Konkurs o staż w firmie Orion Pharma

Firma Orion Pharma ogłasza konkurs o staż dla studentów z okazji 100. rocznicy powstania. Jego zwycięzca odbędzie trzymiesięczny staż w dziale R&D w siedzibie firmy w Espoo w Finlandii.
Organizatorzy do udziału w konkursie zapraszają studentów IV i V roku takich kierunków, jak: farmacja, biotechnologia, chemia, technologia chemiczna oraz inżynieria chemiczna.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować pracę konkursową na jeden z poniższych tematów:

• The role of knowledge management in a development of new drugs - main challenges and limitations.
  • Biosimilars - usage and role in the new future therapies – opportunities, threats, perspectives.

Zgłoszenie w języku angielskim zawierające pracę konkursową wraz z CV i listem motywacyjnym należy przesyłać do 16 lutego 2018 r. na adres staz2018@orionpharma.info.pl
Autorzy trzech najlepszych prac zostaną zaproszeni do udziału w finale konkursu.

Zwycięzca konkursu odbędzie staż latem 2018 r. Dokładny termin i program pobytu zostaną ustalone pomiędzy organizatorem a przyszłym stażystą.
Z regulaminem konkursu „Staż Orion 100” można zapoznać się na stronie orionpharma.info.pl/Strona-glowna/Kariera/Staz-ORION-100