Piknik Pracowników PŁ pod hasłem „Smaki czterech kultur” - 15 VI

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Pikniku Pracowników PŁ, który odbędzie się 15 czerwca 2018 (piątek). W tym roku gospodarzem imprezy jest Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności, a temat imprezy „Smaki czterech kultur” wpisuje się znakomicie w działalność Wydziału.

Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 na terenie Kampusu B, obok Biblioteki Głównej. Wstęp na piknik po okazaniu zaproszenia, które zawierać będzie voucher na dania z cateringu i napoje.
Zaproszenia na Piknik zostały przesłane do sekretariatów jednostek celem rozdystrybuowania ich wśród pracowników.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM PIKNIKU.

W nawiązaniu do tegorocznego tematu Pikniku „Smaki czterech kultur” organizatorzy przygotowali strefy: polską, rosyjską, niemiecką oraz żydowską. Oferta cateringowa oferowana przez firmę "RAZ NA WOZIE" będzie również podzielona tematycznie. MENU oferowane podczas Pikniku.

Około godziny 18:00 zaplanowano koncert międzynarodowego zespołu SAMOKHIN BAND. Do zabawy zachęcał będzie DJ Marek Kowalczuk, który poprowadzi dyskotekę oraz konkursy z wiedzy o kulturach i wyścigi na 16 metrowym torze przeszkód. Do wygrania będą wspaniałe nagrody przygotowane przez naszych sponsorów.

REGULAMINY KONKURSÓW:
1. Regulamin "Konkursu Zatoki Sportu PŁ dla Pracowników PŁ"
2. Regulamin "Konkursu z wiedzy o kulturach dla Pracowników PŁ"
3. Regulamin "Konkursu rysunkowego dla dzieci Pracowników PŁ"
4. Regulamin Konkursu "Wyścigi dla dzieci Pracowników PŁ"

Na Pikniku nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Będzie dmuchany zamek do skakania oraz przedszkole dla najmłodszych z malowaniem buziek i kinem plenerowym.
W organizację Pikniku zaangażowali się także studenci Wydziału BiNoŻ, którzy na osobnym stoisku będą prezentować technologię warzenia piwa. Goście będą mogli podziwiać pokazy jednostki Straży Pożarnej i Grupy Poszukiwawczej z psami.