Programy stypendialne Młodzi w Łodzi oraz Stypendia Miasta Łodzi

W Łodzi dostrzega się osiągnięcia łódzkich szkół wyższych i potencjał kultury studenckiej. Działania władz miasta koncentrują się na rozwoju Łodzi jako ośrodka opartego na wiedzy, innowacyjnego i stawiającego na nowe technologie, ale przede wszystkim atrakcyjnego
do życia i pracy dla młodych, utalentowanych ludzi.

Łódź posiada szeroką i zintegrowaną ofertę dla studentów. Renomowane uczelnie, wyjątkowe kierunki studiów oraz unikalny w skali kraju program Młodzi w Łodzi to nasze główne atuty.  Oferujemy m.in.: praktyki i staże u najlepszych łódzkich pracodawców, miejski program stypendialny oraz program stypendiów fundowanych przez łódzkich pracodawców, bezpłatne szkolenia, wizyty w łódzkich firmach, studencką kartę rabatową czy konkurs dla młodych przedsiębiorczych.

Władze Łodzi przygotowały dwa programy stypendialne dla studentów.

• PROGRAM STYPENDIALNY MŁODZI W ŁODZI
  • STYPENDIA NAUKOWE MIASTA ŁODZI 2017/2018

Bliższe informacje o nich znajdują się w materiałach prasowych do pobrania poniżej.

Plakat 1172.95 KB
Plakat 2203.28 KB