75lat.p.lodz.pl

Uroczysta Immatrykulacja i rozpoczęcie nowego r.a. 2019/20

Szanowni Państwo

Dziekan i Rada Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej mają zaszczyt zaprosić na Wydziałową Inaugurację Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 30 września 2019 roku (poniedziałek) w audytorium  S-9 im. Zagrodzkiego według następującego porządku:

• godzina 12:15 - dla kierunków Biotechnologia oraz Biogospodarka
  • godzina 14:15 - dla kierunków Technologia Żywności i Żywienie Człowieka oraz Menedżer Żywności i Żywienia oraz Technologia Kosmetyków

Program inauguracji:

• Hymn państwowy
  • Powitanie gości - Dziekan Wydziału, prof. dr hab. Maria Koziołkiewicz
  • Wręczenie nagród Polmosu Żyrardów dla absolwentów z ra. 2018/19
  • Słowo do studentów - Prodziekan ds. Edukacji, dr hab. inż. Anna Diowksz, prof. PŁ oraz Pełnomocnik Dziekana ds. Studenckich, dr inż. Stanisław Brzeziński
  • Immatrykulacja studentów
  • Wykład inauguracyjny dla kierunku Biotechnologia oraz dla kierunku Biogospodarka - dr hab. inż. Dorota Kręgiel, prof. PŁ nt. "Linearna czy cyrkularna – model polskiej biogospodarki"
  • Wykład inauguracyjny dla kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, dla kierunku Menedżer Żywności i Żywienia oraz dla kierunku Technologia Kosmetyków - dr hab. inż. Małgorzata Piotrowska, prof. PŁ nt. "Pleśnie obok nas. Wróg czy przyjaciel?"
  • Gaudeamus